Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Вимова. 3 клас

Вимова.  3 клас
Опис

Зміст даного навчального посібника спрямовано на диференціацію та автоматизацію звуків мови та інших вимовних навичок слабочуючих та пізнооглухлих дітей при проведенні індивідуальних занять з формування вимови і розвитку слухового сприйняття.
Книга є продовженням аналогічних видань для підготовчого, 1 і 2 класів. Вона може використовуватися на уроках російської мови при проведенні фонетичних зарядок, уроків розвитку мовлення та в позакласний час. Посібник буде корисно широкому контингенту учнів з недорозвиненням мови: в школах для глухих дітей, мовних школах, корекційних класах масових шкіл, а також чують дітям, які мають вади у вимові.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.