Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Суспільствознавство. 9 клас. Робочий зошит

Суспільствознавство.  9 клас.  Робочий зошит
Опис

Пропонуємо вашій увазі робочий зошит з курсу "Суспільствознавство". Вона продовжує серію робочих зошитів для основної школи. Зошит призначений для роботи в класі і вдома.
Матеріали робочої зошити допоможуть осмислити зміст підручника, закріпити отримані на уроці знання та розвинути необхідні навчальні вміння. Вони можуть бути корисні при підготовці до уроку, до поточних і підсумкових самостійних робіт, до державної (підсумкової) атестації за курс основної школи в новій формі.
У зошиті представлені завдання, різноманітні за формою і змістом. Вам належить працювати з текстами, вирішувати пізнавальні завдання, коментувати висловлювання відомих людей, проводити міні-дослідження, застосовувати отримані на уроці знання для пояснення фактів історії і життя сучасного суспільства.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.