Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Суспільствознавство. 8 клас. Робочий зошит

Суспільствознавство.  8 клас.  Робочий зошит
Опис

Перед вами робочий зошит для учнів 8 класу з курсу "Суспільствознавство". Вона продовжує серію робочих зошитів для основної школи. Зошит призначений для роботи в класі і вдома.
Основна мета даного посібника - допомогти в оволодінні новими суспільствознавчими знаннями, поглибленні вже наявних. Матеріал зошита допоможе осмислити зміст підручника, закріпити отримані на уроці знання та розвинути необхідні навчальні вміння. Запропоновані авторами матеріали можуть бути корисні при підготовці не лише до уроку, але й до поточних і підсумкових самостійних робіт, до державної (підсумкової) атестації за курс основної школи.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.