Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Робочий зошит з природознавства. 5 клас

Робочий зошит з природознавства.  5 клас
Опис

Робочий зошит до підручника Б.Ф.Сергеева, М.Ю.Тіходеевой і О.Н.Тіходеева "Природознавство. 5 клас", рекомендованому Міністерством освіти і науки Російської Федерації та включеному в Федеральний перелік підручників, разом із самим підручником і методичним посібником для вчителя входить до складу нового УМ До з природознавства для 5 класу.
Робочий зошит включає різні типи завдань і побудована відповідно до логіки викладу матеріалу в підручнику. Вступна група завдань призначена для самостійного вивчення нового матеріалу, первинного закріплення знань і виявлення прогалин. Робота з таблицями і опорними схемами забезпечує розвиток умінь вести пошук, аналізувати і робити висновки. Для тематичного контролю розроблені різні тестові завдання. Для розвитку інтересу до самостійних занять та пошукової діяльності пропонуються ігрові та практичні завдання, а також завдання.
Робочий зошит призначена для роботи на уроках і вдома.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Робочий зошит природознавство 5 клас            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас Хімія 11 клас профільний рівень підручник
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.