Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Природознавство. 5 клас

Природознавство.  5 клас
Опис

Даний підручник призначений для учнів 5-го класу загальноосвітньої школи. Відповідає федеральному компоненту державного стандарту загальної освіти, є продовженням безперервного курсу і складовою частиною комплекту підручників Освітньої системи "Школа 2100".
Підручник "Земля і люди" знайомить школярів з найважливішими віхами в розвитку нашої планети та історії життя на ній, з появою людини та освоєнням їм території Землі, створенням і розвитком географічних карт. На його сторінках школярі познайомляться з елементами фізики, астрономії, геології, біології та географії. Історичний підхід створить основу для вивчення курсів біології та географії в середній школі.
З опорою на власний досвід дитини підручник формує цілісне уявлення про світ, інтерес до його пізнання і створює базу для подальшого вивчення основ природничих наук.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Скачати підручник природознавство 5 клас      Скачати підручник природознавство 5 клас      Скачати підручник природознавство 5 клас

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.