Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Музика. 1 клас

Музика.  1 клас
Опис

Підручник розроблений відповідно до вимог федерального державного освітнього стандарту початкової загальної освіти та концепцією комплекту "Перспективна початкова школа".
Підручник заснований на музично-педагогічної концепції Д.Б.Кабалевского і націлений на формування у школярів уявлень про музичному мистецтві як необхідної частини їх духовної життя. Зміст підручника має розвиваючий характер і спрямоване на вирішення надзавдання музичної освіти - зв`язку музики з життям, перш за все, з життям самої дитини (звуки, що оточують його, музика природи і вдома, звучний образ Батьківщини і народні наспіви). У підручник поміщений словник естетичних емоцій "Як може звучати музика?", Підготовлений на основі матеріалу В.Г.Ражнікова. У комплект з музики входять: програма, підручник, нотна хрестоматія, методичний посібник для вчителя, Фонохрестоматія з монтажними аркушами.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.