Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Таблиця множення

Таблиця множення
Опис

Робочий зошит "Таблиця множення" можна використовувати як з підручниками даного авторського колективу (Б.П.Гейдман, І.Е.Мішаріна, Е.А.Зверева), так і з будь-якими іншими підручниками з математики для початкової школи.
Зошит містять 80 уроків на теми: "Таблиця множення", "Луч. Кут", "Множення на 0 і ділення нуля", "Ділення з остачею", "Обчислення в межах тисячі". Матеріал кожного уроку включає вправи, що сприяють міцному засвоєнню рахунки, геометричні завдання та задачі на кмітливість.
Посібник однаково добре підходить як для роботи на уроці, так і для домашніх завдань. Особливо ефективне використання робочого зошита для розвитку навичок самостійної роботи учнів.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


      Скачати табличку множення      Таблиця множення скачати

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Starlight 4 test booklet Будівельне креслення Біологія 6 клас підручник Заняття з соціально побутового орієнтування Збірник задач з хімії 8 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Музика 6 клас підручник Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручники скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії Робочий зошит з хімії 9 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачать Скачати музику безкоштовно Скачать книги по органічної хімії Співати по англійське Столярна справа Тести по образотворчому 7 клас Трудове навчання 3 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.