Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Таблиця множення

Таблиця множення
Опис

Робочий зошит "Таблиця множення" можна використовувати як з підручниками даного авторського колективу (Б.П.Гейдман, І.Е.Мішаріна, Е.А.Зверева), так і з будь-якими іншими підручниками з математики для початкової школи.
Зошит містять 80 уроків на теми: "Таблиця множення", "Луч. Кут", "Множення на 0 і ділення нуля", "Ділення з остачею", "Обчислення в межах тисячі". Матеріал кожного уроку включає вправи, що сприяють міцному засвоєнню рахунки, геометричні завдання та задачі на кмітливість.
Посібник однаково добре підходить як для роботи на уроці, так і для домашніх завдань. Особливо ефективне використання робочого зошита для розвитку навичок самостійної роботи учнів.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас Хімія 11 клас профільний рівень підручник
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.