Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Зарубіжна література. 8-9 класи. Підручник-хрестоматія

Зарубіжна література.  8-9 класи.  Підручник-хрестоматія
Опис

Підручник-хрестоматія входить в комплект книг для 5 -11 класів, що забезпечують викладання зарубіжної літератури за авторською програмою Н.П.Міхальской.
Побудований на історико-літературному принципі подачі матеріалу, даний підручник складений за класичним зразком: кожен розділ починається з огляду певного періоду в розвитку літературного процесу, потім слід короткий літературно-критичний матеріал про автора і його творчість, текст твору або уривок з нього і, нарешті , запитання та завдання, розраховані на активного читача.
Всі тексти, включені в підручник, відповідають віку учнів. Універсальність даної книги полягає в тому, що їй можна користуватися як на уроках, так і для самостійного, позакласного читання.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.