Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Російська література XX століття. 11 клас (комплект з 2 книг)

Російська література XX століття.  11 клас (комплект з 2 книг)
Опис

Підручник "Російська література XX століття" (під редакцією Ю.І.Лиссого) відповідає програмі з літератури ("Мнемозина", 2007).
Перша частина підручника включає в себе навчальні статті, завдання та матеріали до кожного досліджуваного твору.
Навчальні статті розкривають своєрідність російської літератури XX століття і містять відомості про життя і творчість письменників. Завдання та матеріали до них (фрагменти з літературознавчих та критичних праць, із статей і листів письменників) послужать більш глибокому сприйняттю й осмисленню увійшли до програми творів.
Подібна подача навчального матеріалу покликана забезпечити формування навичок самостійної роботи школярів і підвищити їх інтерес до літератури.
Друга частина - це хрестоматія, в якій представлені матеріали (літературні маніфести, документи, свідчення сучасників), що допомагають осмислити різноманітну і суперечливу життя російської літератури XX століття, а також тексти художніх творів (у ключових фрагментах або в повному обсязі), що входять в програму 11 -го класу з літератури. Хрестоматія дає можливість кожному старшокласнику цілеспрямовано працювати з текстом твору на уроці та вдома. Така робота допоможе учням дати продумані, аргументовані відповіді на питання, поставлені в підручнику.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.