Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Російська література. 11 клас. У 2 частинах. Частина 1

Російська література.  11 клас.  У 2 частинах.  Частина 1
Опис

Цей підручник-хрестоматія завершує навчально-методичний комплект з курсу російської літератури для 5-11 класів національних загальноосвітніх установ і відповідає сучасній концепції літературної освіти та обов`язкового мінімуму змісту освіти.
Підручник-хрестоматія містить курс російської літератури XX століття і складається з оглядових розділів, в яких дається інформація про літературний процес певних періодів історії російської літератури, і монографічних, де представлено творчість найяскравіших письменників XX століття.
Даний підручник-хрестоматія, що складається з двох частин, створений за оновленою програмою, є навчальною книгою нового типу і суттєво відрізняється від раніше виходили як за своєю структурою, так і по подачі літературного матеріалу. Посилено методичний апарат, введені рубрики, що допомагають більш глибоко зрозуміти зміст прочитаних творів, визначити їх художню своєрідність, а також активізувати мовну діяльність учнів. Важливою особливістю цього підручника-хрестоматії є культурознавчих підхід, що дозволяє розширити знання школярів в області культури російського народу.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.