Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання "Крапельки сонця". 1 клас

Літературне читання
Опис

Підручник по літературному читання "Крапельки сонця" призначений для роботи в 1-му класі чотирирічної початкової школи після завершення курсу навчання грамоті за підручником "Моя улюблена Азбука". Забезпечує виконання державних освітніх стандартів. У комплекті з "Зошит з читання" для 1-го класу тих же авторів підручник спрямований на вдосконалення вмінь читання та розуміння тексту, на подальший розвиток інтересу до читання і читацької самостійності дітей.
Технологія роботи з текстами підручника і з "Зошит з читання" докладно викладена в спеціальних методичних рекомендаціях для вчителя.

Підручники серії "Вільний розум" Р.Н. і Є.В. Бунеева і робочі зошити до них - складова частина комплекту підручників Освітньої системи "Школа 2100".

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.