Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 4 клас. У 3 частинах. Частина 2

Літературне читання.  4 клас.  У 3 частинах.  Частина 2
Опис

"Планета знань" - новий навчально-методичний комплект для початкової школи. Основна його особливість - єдність структури підручників, наскрізних ліній типових завдань, підходів до організації урочної та позаурочної діяльності.
У підручник "Літературне читання" включено твори різних жанрів. Весь матеріал розділений на інваріантну та варіативну частини. У інваріантної частини знаходяться тексти і завдання, обов`язкові для всіх учнів. У варіативної частини - завдання, що виконуються за вибором вчителя.
Система запитань і завдань націлена на навчання емоційно-естетичного сприйняття художніх творів, розвиток здібностей дітей до літературної творчості, збагачення словникового запасу учнів та формування навичок виразного читання.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Читання 4 клас 2 Частина      Читання 4 клас 2 Частина      Читання 4 клас 2 Частина

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.