Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 3 клас. У 2 книгах. Книга 2. Секрети народження образу

Літературне читання.  3 клас.  У 2 книгах.  Книга 2.  Секрети народження образу
Опис

Познайомтеся з новим підручником по літературному читання для 3 класу, який допоможе організувати навчальну читацьку діяльність на уроці та вдома.
Цей підручник складається з двох книг. Перед вами друга книга - "Секрети народження образу". Одні тексти підручника розраховані на "дитяче" читання, інші - на "доросле", як це було і в попередніх книгах. Для того щоб було легше працювати з підручником, у ньому є умовні значки-піктограми, що показують, до кого звернена кожне завдання, а також орієнтують на той або інший вид роботи з текстом.
Книга складається з чотирьох розділів. Кожний розділ починається зверненням до читача. У ньому можна дізнатися про ті основні завдання, які належить вирішувати під час знайомства з цілим розділом.
Кожен новий твір, досліджуване в класі, супроводжується питаннями і завданнями.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.