Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 2 клас. У 2 книгах. Книга 2. Слово в казці

Літературне читання.  2 клас.  У 2 книгах.  Книга 2.  Слово в казці
Опис

Дорогий другокласник! Подорож у світ твори триває. Наш шлях-пошук від простого слова до казкового буде привабливим, цікавим і довгим.
Чи знаєш ти, як народжується казкове слово? Як воно допомагає автору створювати цікаві, захоплюючі казки? Що таке казки? І як вони будуються? Які герої в них живуть? Як самому навчитися складати казкові історії?
Щоб відповісти на всі ці питання, треба прочитати багато казок, які створюються з особливих казковим законам.
Подорож у світ казкового слова пов`язане з деякими труднощами. Добрими помічниками в їх подоланні будуть виноски, поміщені внизу кожної сторінки. Пам`ятай, що якщо ти не уточниш значення якогось слова, то не зрозумієш сенсу казки в цілому.
У добру путь! Набирайся розуму-розуму!

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.