Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 2 клас. Маленька двері у великий світ (комплект з 2 книг)

Літературне читання.  2 клас.  Маленька двері у великий світ (комплект з 2 книг)
Опис

Підручник по літературному читання "Маленька двері у великий світ" призначений для роботи в 2-му класі чотирирічної початкової школи і є продовженням курсу "Читання і початкова літературна освіта". Підручник відповідає "Обов`язковому мінімуму ..." (1998) і Федеральному компоненту державного стандарту загальної освіти (2004), є складовою частиною комплекту підручників Освітньої системи "Школа 2100".
У комплекті з "Зошит з читання" для 2-го класу спрямований на вдосконалення вмінь читання та розуміння тексту, на подальший розвиток інтересу до читання і читацької самостійності дітей. Технологія роботи з текстами підручника докладно викладена в спеціальних методичних рекомендаціях для вчителя.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.