Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 1 клас. Уроки слухання. Навчальна хрестоматія

Літературне читання.  1 клас.  Уроки слухання.  Навчальна хрестоматія
Опис

Хрестоматія і робочий зошит складають комплект для уроків слухання в 1 класі (проводяться 2 год на тиждень у першому півріччі і 1 год на тиждень - у другому). Тексти творів під рубрикою "Послухай" читає вчитель, а під рубрикою "Прочитай" дан матеріал для читаючих учнів.
Робота з творами для слухання, з ілюстраціями, матеріалом для читання (слова, речення, невеликі уривки з прослуханих творів), дитячими книгами дозволяє формувати читацькі вміння та збагачувати читацький досвід першокласників. Особлива увага приділяється слуханню та розвитку сприйняття художнього твору.
Завдання, позначені (*), діти виконують за бажанням.
Відповідає федеральному компоненту державних освітніх стандартів початкової загальної освіти.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.