Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Літературне читання. 1 клас

Літературне читання.  1 клас
Опис

У підручник увійшли різноманітні за жанрами твори народної творчості, письменників-класиків та сучасних письменників про Батьківщину, про дітей і для дітей, про тварин і рідної природи.
Зміст підручника дозволяє вести диференційоване навчання першокласників з урахуванням їх готовності та індивідуальних можливостей. Особлива увага приділяється формуванню основних видів мовленнєвої діяльності (слухання, читання і говорінню), читацьких умінь, збагаченню словника і читацького досвіду дітей.
Підручник разом з хрестоматією і робочими зошитами складає комплект посібників для уроків літературного читання і слухання в 1 класі після закінчення букварного періоду. Твори для слухання дані в навчальній хрестоматії "Літературне читання. Уроки слухання. 1 клас".
Відповідає федеральному державному освітньому стандарту початкової загальної освіти (2009 р.).

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.