Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. Робочий зошит № 2. 6 клас

Література.  Робочий зошит № 2.  6 клас
Опис

Робочий зошит є необхідним доповненням до шкільного підручника Е.Е.Кац, Н.Л.Карнаух "Література. 6 клас" у двох частинах, рекомендованому Міністерством освіти і науки Російської Федерації та включеному в федеральний перелік підручників.
У навчально-методичний комплект, крім підручника і зошита, входить посібник для вчителя Е.Е.Кац "Навчання в 6 класі за підручником Е.Е.Кац і Н.Л.Карнаух" Література. 6 клас. Програма. Методичні рекомендації. Тематичне планування ".
Робочий зошит побудована в суворій відповідності з підручником і включає різноманітні практичні завдання, необхідні для закріплення знань і розвитку вмінь і навичок учнів, передбачених програмою 6 класу з курсу "Література".

Робочий зошит призначена для роботи на уроках і вдома.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.