Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 9 клас (комплект з 3 книг)

Література.  9 клас (комплект з 3 книг)
Опис

Підручник складається з трьох частин.
У першій частині представлені статті історико-і теоретико-літературного характеру, фрагменти критичних і літературознавчих праць, спогади, відомості про життя і творчість письменників. Матеріали викладені в доступній формі, дають загальну зв`язну картину розвитку літератури - від давнини до наших днів; стимулюють навчальну роботу учнів, їх мислення та мова, формують літературно-творчі здібності.
У другу частину підручника включені порівняно невеликі повісті, а також оповідання і фрагменти об`ємних творів - головним чином тих, що останнім часом не видавалися чи випускались недостатніми накладами. Більшість ліричних віршів, вивчення яких передбачено програмою, поміщені в 1-й частині. Це полегшує роботу над супроводжуючими їх питаннями і завданнями.
Зміст третьої відповідає новим вимогам до літературної освіти в середній школі. Матеріали підібрані таким чином, щоб учні змогли фрагментарно познайомитися з вершинними творами зарубіжної літератури, обов`язковими для вивчення в рамках шкільної програми.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.