Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 8 клас

Література.  8 клас
Опис

Хрестоматія для учнів 8 класу входить в серію навчальних посібників, створюваних за єдиною Програмі літературної освіти (5-11 класи), складеної Т.Ф.Курдюмовой. Для кожного класу будуть випущені підручник-хрестоматія для учнів та методичний посібник для вчителя.
Програма і створювані навчальні книги спрямовані на виховання учня як освіченого і вдумливого читача, здатного зрозуміти художню цінність творів, визначити їх місце в історико-літературному процесі.

В основу навчальної хрестоматії "Література. 8 клас" автори-упорядники поставили проблему літератури і часу, історичного минулого і його осмислення в художньому творі.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.