Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 6 клас (комплект з 2 книг)

Література.  6 клас (комплект з 2 книг)
Опис

Представлені в підручнику-хрестоматії для 6-го класу більш складні (в порівнянні з 5-м класом) художні тексти різних жанрів, навчальні статті, запитання та завдання переважно творчого характеру сприяють подальшому розширенню літературознавчих знань школярів, формуванню необхідних читацьких якостей і умінь, розвитку читацької самостійності, інтересу до художньої літератури, вдосконаленню духовного світу підлітків.
У підручник-хрестоматію включено твори у відповідності з навчальною програмою та стандартами з літератури для шкіл з російською мовою навчання.
Матеріал збудований за жанрово-тематичним і хронологічним принципами. У завдання вводяться питання порівняльного характеру, які допоможуть учням аналізувати текст.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.