Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 11 клас (комплект з 2 книг)

Література.  11 клас (комплект з 2 книг)
Опис

Підручник відповідає програмі з літератури ("Мнемозина", 2009).
Книга охоплює історію російської літератури XX століття. В оглядових розділах запропонована характеристика літературного процесу.
Книга побудована у вигляді своєрідного діалогу автора і читача. Оповідання чергується з питаннями, які спрямовують учня до пошуків різних варіантів інтерпретації, як художніх текстів, так і загальних закономірностей літературного процесу.
Друга книга знайомить з зарубіжною літературою XX століття. У вступі дається загальна характеристика світової літератури, а у висновку підводяться короткі підсумки розвитку літературного процесу в XX столітті. Кожен розділ випереджається нарисом про життя і творчість письменника, потім учням пропонуються фрагменти художніх творів і завдання до них. Особлива увага звертається на ідейно-художні зв`язку творів зарубіжної та російської літератури, які входять в шкільну програму. Наводиться список творів, включених до книги у вигляді фрагментів, а також перелік робіт про творчість представлених письменників.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.