Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 10 клас. У 2 частинах. Частина 1

Література.  10 клас.  У 2 частинах.  Частина 1
Опис

Російська класична література відома всьому світу і становить гордість Росії, її культури. Вона познайомила світове співтовариство зі своїм історичним, національним своєрідністю, з характером російських людей, сказала нове слово про людину взагалі. Російська література заглибилася в його природу, в його істота і тим просунула словесне мистецтво всього світу. Ця заслуга перед людством з вдячністю визнається іншими народами і країнами.
Для того щоб з найбільшою переконливістю передати глибину людського духу, російські письменники відкривали закладені в художній мові нові смислові та емоційні можливості. Внаслідок цього літературу можна розглядати як історію словесного мистецтва, як історію змінюваних стилів і стильових принципів. З такої точки зору читачеві важливо простежити не лише за тим, як змінювалися теми, ідеї творів, але і як змінювалося протягом XIX століття ставлення до слова в різних письменників, яких традицій і переваг дотримувалися Пушкін і Лермонтов, Достоєвський, Лев Толстой і Лєсков. Головне в цьому збагаченні словесних форм - усунення колишніх жанрово-стилістичних обмежень і відкриття нових можливостей для більш повного розкриття змісту.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.