Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Література. 10 клас. Базовий рівень (комплект з 2 книг)

Література.  10 клас.  Базовий рівень (комплект з 2 книг)
Опис

Вашій увазі пропонується підручник з літератури для 10 класу. Він складається з двох частин.
У першій частині подаються відомості про життя і творчість російських і зарубіжних письменників, чиї твори увійшли в курс літератури 10-го класу. У другій частині подано фрагменти цих творів.
Кожен розділ першої частини підручника відкривається статтею про письменника, чиї твори вивчаються. У ній розповідається про основні факти його життя і творчості. Якщо аналізується велике епічне твір, то вивченню передує ще одна стаття, більш докладно його висвітлює.
У другій половині розділу даються питання і завдання для аналізу тексту твору. До багатьох з них пропонуються різноманітні матеріали (фрагменти з критичних і літературознавчих праць, статей і листів самих письменників і т. д.), які допоможуть у пошуках відповідей на запропоновані в підручнику і виникають в учнів запитання.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.