Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Введення в історію. 3 клас

Введення в історію.  3 клас
Опис

"Вступ до історії" - перший підручник з принципово новим пропедевтичного курсу історії 3-4 класів початкової школи. У ньому в яскравою, емоційною і образній формі розповідається про багатому світі матеріальної і духовної культури, вивчення якого лежить в основі історичних знань.
Знайомство з розділами підручника - "Стрічка часу", "Мій родовід", "Я і моє ім`я", "Назва мого роду", "Історія речей" та ін - дає школярам можливість відчути рух часу, зрозуміти сенс змін у житті окремої людини і цілого народу і приготуватися до сприйняття власне історичних курсів в основній і середній школі.

Підручник призначений для занять у 3 класі чотирирічної початкової школи, може бути використаний у 2 класі трирічної школи.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.