Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Інформатика в іграх та задачах. 2 клас (1-4). Підручник-зошит. Частина 2

Інформатика в іграх та задачах.  2 клас (1-4).  Підручник-зошит.  Частина 2
Опис

Даний підручник - складова частина комплекту підручників Освітньої системи `Школа 2100`, що представляють собою систему безперервних курсів з 1-го по 11-й клас і створених в рамках єдиної концепції оновленої загальноосвітньої школи.

Комплект `Інформатика в іграх та задачах`, що складається з підручників-зошитів, контрольного матеріалу і докладних поурочних розробок, призначений для проведення уроків з інформатики в класах початкової школи. Навчальне навантаження - один урок на тиждень. Одна з основних цілей курсу - розвиток логічного мислення.

Для проведення занять комп`ютери не потрібні. Методичні рекомендації з докладними поурочними розробками дозволяють вести даний курс вчителям початкових класів без спеціальної підготовки.

Комплект призначений для 2-го класу за програмою 1-4.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Задапчки з інформатики 2 клас            Задапчки з інформатики 2 клас

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.