Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Інформатика в іграх та задачах. 1 клас (комплект з 2 книг)

Інформатика в іграх та задачах.  1 клас (комплект з 2 книг)
Опис

Підручник призначений для 1-го класу загальноосвітньої чотирирічної початкової школи, відповідає федеральному компоненту державних освітніх стандартів. Підготовлений у відповідності з програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки РФ, є продовженням безперервного курсу інформатики і складовою частиною комплекту підручників розвиваючої Освітньої системи "Школа 2100".

Комплект "Інформатика в іграх та задачах", який складається з підручників, контрольного матеріалу і докладних поурочних розробок, призначений для проведення уроків з інформатики в класах початкової школи. Навчальне навантаження - один урок на тиждень. Одна з основних цілей курсу - розвиток логічного мислення.
Для проведення занять комп`ютери не потрібні. Методичні рекомендації з докладними поурочними розробками дозволяють вести даний курс вчителям початкових класів без спеціальної підготовки.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.