Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Інформатика та ІКТ. Мій інструмент комп`ютер. 3 клас

Інформатика та ІКТ.  Мій інструмент комп`ютер.  3 клас
Опис

Підручник відповідає федеральному компоненту державного стандарту загальної освіти з інформатики та інформаційних технологій, є складовою частиною комплекту підручників Освітньої системи "Школа 2100".
Підручник призначений для шкіл, які мають комп`ютерні класи, в якості засобу навчання на уроках з предмету "Інформатика", а також для вивчення на уроках з предмету "Технологія" розділу, іменованого в стандарті початкової загальної освіти "Практика роботи на комп`ютері (застосування інформаційних технологій) ".
Підручник має модульну структуру і передбачає вибір школою набору досліджуваних модулів, крім обов`язкових, в залежності від числа годин, що виділяються на вивчення інформаційних технологій. Заняття з даного підручника рекомендується поєднувати з навчанням з курсу "Інформатика в іграх та задачах".

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.