Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Органічна хімія. 11 клас. Базовий рівень

Органічна хімія.  11 клас.  Базовий рівень
Опис

Підручник "Органічна хімія" базового рівня для загальноосвітніх навчальних закладів створено на основі стандарту середньої (повної) загальної освіти.
В основу побудови курсу покладена класифікація органічних сполук по функціональних групах. При відборі фактичного матеріалу в першу чергу враховувалася практична значимість органічних речовин, які отримали застосування в промисловості, сільському господарстві, медицині, побуті.
Підручник містить матеріал для непрофільних класів профільованих шкіл (одну годину на тиждень) і для загальноосвітніх шкіл (дві години на тиждень). При навчальному навантаженні дві години на тиждень учні вивчають не тільки основний текст, але і виділений переривчастою лінією праворуч.
У розділі IV представлений матеріал, який підлягає вивченню як при одному, так і при двох годинах на тиждень, але не включається в вимоги до рівня підготовки випускників.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.