Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Географія. Росія. Природа, населення, господарство. 9 клас (+ CD-ROM)

Географія.  Росія.  Природа, населення, господарство.  9 клас (+ CD-ROM)
Опис

Даний підручник продовжує лінію навчально-методичних комплексів "Сфери" з географії. Видання підготовлено у відповідності з федеральним компонентом державного освітнього стандарту основної загальної освіти з географії і є другою частиною блоку "Географія. Росія: природа, населення, господарство".
Змістовно матеріал підручника продовжує формування в учнів уявлень про Росію як цілісному географічному регіоні і суб`єкті світового географічного простору. Глави підручника присвячені вивченню особливостей господарства Росії, його галузевим складом, а також комплексного вивчення районів країни і положенню Росії в світі.
Головними особливостями даного підручника є фіксований в тематичних розворотах формат, тверда і лаконічна структурованість тексту, великий і різноманітний ілюстративний ряд.
Використання електронного додатка до підручника дозволить значно розширити інформацію (текстову і візуальну) і навчитися застосовувати її при розв`язанні різноманітних географічних задач та підготовці творчих робіт.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки Російської Федерації.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.