Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Технологія. Наш рукотворний світ. 3 клас

Технологія.  Наш рукотворний світ.  3 клас
Опис

Який він, світ, в якому ми живемо? Хто його творець? Як зробити цей світ затишніше і добрішим? У подібних питаннях тобі доведеться розбиратися все життя ... А поки, в цьому навчальному році, спробуємо уважніше придивитися до наших речей, до того світу, який створений руками людини і для людини. Це особливий, рукотворний світ.
Як він створюється? Що для цього треба знати і вміти? Дружить чи ні рукотворний світ з навколишнього його нерукотворної природою?
Може бути, нам вдасться не лише відповісти на деякі питання, але і зробити дещо на радість собі і людям!

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.