Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Технологія. 3 клас. Робочий зошит. У 2 частинах. Частина 2

Технологія.  3 клас.  Робочий зошит.  У 2 частинах.  Частина 2
Опис

До підручника для 3 класу розроблено дві робочі зошити, які призначені для індивідуального використання учнями: зошит № 1 розрахована на роботу в 1-му півріччі, а зошит № 2 - у 2-му.
Кожна зошит містить матеріали трьох основних видів: 1) завдання за основним змістом підручника (завдання на побудову, домальовування, розробку ескізів, творчі завдання і т. п.); 2) додаткові вироби для варіативної роботи на уроці або для виготовлення у вільний час; 3) спеціальні листи додатки, призначені для розрізання, склеювання та інш.
У цілому всі ці матеріали дозволять школярам краще освоїти зміст підручника, систематизувати отримані знання та вміння і більш гнучко використовувати їх у практичній діяльності.
Зошити істотно полегшують підготовку матеріальної бази уроків, забезпечують їх більш динамічне проведення і дозволяють диференціювати рівні навчання з урахуванням індивідуальних можливостей учнів.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.