Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Технологія. 2 клас

Технологія.  2 клас
Опис

Освоєння спеціального навчального змісту, передбаченого програмою, здійснюється в контексті загальноосвітньої підготовки школярів та розвитку у них універсальних навчальних дій. Рішення різноманітних художньо-конструкторських завдань активізує увагу, пам`ять, уяву, мислення і мова учнів, допомагає розвитку загальних творчих здібностей.
Одна з важливих цілей підручника - формування у дітей системи початкових уявлень про світ речей - "другий природі", створюваної людиною.
У підручник включені завдання для здійснення проектної роботи школярів.
Зміст завдань дозволяє здійснювати варіативний і різнорівневий підхід в умовах загальноосвітніх закладів різного профілю, у тому числі в школах з поглибленим вивченням гуманітарних, математичних та інших предметів.
На додаток до підручника пропонується робочий зошит для індивідуального використання. Вона істотно полегшує підготовку матеріальної бази уроків і забезпечує їх більш динамічне проведення.

Підручник відповідає ФГОС і рекомендований Міністерством освіти і науки Російської Федерації.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.