Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Технологія. 1 клас

Технологія.  1 клас
Опис

Завдання підручника тісно пов`язують практичну діяльність учнів з розумовою, що дозволяє реалізувати унікальні розвиваючі можливості уроків технології.
Особлива увага приділяється розвитку у дітей винахідливості й ініціативності, творчих здібностей.
На додаток до підручника створено робочу зошит для індивідуального використання. Вона істотно полегшує підготовку матеріальної бази уроку, забезпечує його більш динамічне проведення і дозволяє реалізувати диференціацію рівня навчання з урахуванням індивідуальних можливостей учнів (за рахунок розширення спектра вправ та творчих завдань).
Завдання підручника і зошити можуть бути також використані для організації діяльності по інтересам у позаурочний час, в тому числі в домашніх умовах.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.