Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Навколишній світ. 3 клас. Тестові завдання

Навколишній світ.  3 клас.  Тестові завдання
Опис

В тестові завдання включені тести різних видів: закритого, відкритого, на відповідність, на послідовність та інші. Вони можуть використовуватися повністю або частково на початку вивчення теми (розділу) з метою постановки пізнавальних завдань, а також для тематичного та підсумкового контролю та самоконтролю за засвоєнням отриманих предметних знань і вмінь.
При виконанні тестів з вибором відповіді учні обводять букву правильної відповіді гуртком або ставлять галочку певного кольору в квадратик. Після виконання роботи заповнюється таблиця, в якій проставляються номер завдання і літера відповідного відповіді. При перевірці (або самопроверке) правильні відповіді відзначаються (в третій або в другій колонці клітинок) значком "+", неправильні - значком "-".
У перевірочні роботи включені завдання, виконуючи які учень зможе перевірити не тільки свої предметні знання та вміння їх застосувати, але і засвоєння універсальних навчальних дій, необхідних при вирішенні різних навчальних завдань.
Час проведення тестового контролю не повинно перевищувати 30 хвилин уроку, за винятком робіт для перевірки умінь працювати з текстовою інформацією.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.