Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Навколишній світ. 2 клас. У 2 частинах. Частина 2

Навколишній світ.  2 клас.  У 2 частинах.  Частина 2
Опис

Підручник розроблений відповідно до вимог нового Федерального стандарту початкової освіти та розрахований на використання в загальноосвітніх школах різного профілю. Його зміст дозволяє формувати як предметні знання та вміння, так і універсальні навчальні дії.
Підручник знайомить учнів з різноманітністю і красою навколишньої природи, дає початкові уявлення про суспільство, Батьківщині; формує емоційно позитивне ставлення до світу природи і культури.
Особлива увага приділяється прищеплювання норм моральної, екологічно грамотного і безпечного поводження в навколишньому природному і соціальному середовищі.
Завдання розраховані на диференційований і різнорівневий підхід до засвоєння програмного змісту курсу.
На додаток до підручника видається робочий зошит для індивідуального використання, що містить різноманітні завдання для засвоєння навчального матеріалу, а також тестові завдання, що допомагають учневі освоїти навички перевірки своїх знань.

Підручник відповідає ФГОС і рекомендований Міністерством освіти і науки Російської Федерації.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.