Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Навколишній світ. 1 клас. У 2 частинах. Частина 1

Навколишній світ.  1 клас.  У 2 частинах.  Частина 1
Опис

Підручник розроблений відповідно до вимог нового Федерального стандарту початкової освіти та розрахований на використання в загальноосвітніх школах різного профілю.
Підручник на доступному учням рівні дає початкові уявлення про людину, природу і суспільство, знайомить з різноманітністю і красою навколишнього світу, а також починає формування універсальних навчальних дій.
Особлива увага приділяється соціалізації дитини, формуванню досвіду спілкування з оточуючими, культури поведінки і взаємин у різних соціальних групах.
На додаток до підручника видається робочий зошит, що містить різноманітні завдання для засвоєння навчального матеріалу, перевірки знань і універсальних навчальних умінь.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.