Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Завдання з фізики для профільної школи з прикладами рішень. 10-11 класи

Завдання з фізики для профільної школи з прикладами рішень.  10-11 класи
Опис

Книга містить якісні, розрахункові та олімпіадні задачі з фізики для учнів 10-11 класів. Ці завдання диференційовані за складністю на 3 рівні. Книга структурована максимально зручно для вчителів та учнів.
У книзі представлено широкий набір як простих задач, так і задач підвищеної труднощі (у тому числі і олімпіадних), що дозволяє використовувати збірник також на факультативах і при підготовці до олімпіад.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.