Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Фізична культура. 1-4 класи

Фізична культура.  1-4 класи
Опис

Підручник відповідає вимогам Федерального державного освітнього стандарту початкової загальної освіти, приблизною програмі з фізичної культури і робочій програмі В.І.Ляха "Фізична культура. 1-4 класи".
Підручник на основі численних ілюстрацій і доступного тексту знайомить учнів початкових класів з азами фізичної культури, здорового способу життя, основними вправами, які входять в програму з фізичної культури.
В кінці кожної теми пропонуються питання і завдання для повторення і закріплення знань і вмінь, а також гра "Перевір себе" для самооцінки.
В кінці підручника вміщено методичні рекомендації для вчителя і батьків. Вони допоможуть їм використовувати підручник в освітньому процесі в школі та вдома.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.