Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. Живий організм. 6 клас. Зошит-практикум

Біологія.  Живий організм.  6 клас.  Зошит-практикум
Опис

У зошиті містяться завдання для виконання лабораторних і практичних робіт, екскурсій, літніх завдань у відповідності з новим освітнім стандартом і оформлення їх результатів. Головна особливість змісту зошити-практикуму полягає в ознайомленні з методами дослідження біології в лабораторних та польових умовах, на екскурсіях. Послідовність лабораторних робіт відповідає структурі підручника.
Використання зошита-практикуму орієнтовано на застосування теорії знань у практичній діяльності, формування умінь спостерігати, ставити досліди, працювати з мікроскопом, збирати і гербарізіровать рослини, використовувати різні агротехнічні прийоми на практиці.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.