Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. Живий організм. 6 клас

Біологія.  Живий організм.  6 клас
Опис

Даний підручник відкриває лінію навчально-методичних комплектів "Сфери" з біології.
Видання підготовлено у відповідності з новим освітнім стандартом і висвітлює питання початкового розділу біології 6 класу.
Зміст підручника спрямоване на формування початкових уявлень про будову, процеси життєдіяльності, різноманітності живих організмів і їх взаємозв`язку, а також на розкриття естетичного, пізнавального та практичного значення живих організмів для існування людини і розвитку її як особистості.
Головні особливості підручника - фіксований в тематичних розворотах формат, лаконічність і жорстка структурованість тексту, різноманітний ілюстративний ряд.
Використання електронного додатка до підручника дозволить значно розширити інформацію (текстову і візуальну) і навчитися застосовувати її при вирішенні різноманітних пізнавальних і практичних завдань та підготовці творчих робіт.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.