Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. Рослини. Бактерії. Гриби і лишайники. 6 клас

Біологія.  Рослини.  Бактерії.  Гриби і лишайники.  6 клас
Опис

Підручник написаний у відповідності з обов`язковим мінімумом змісту біологічної освіти і вимог до рівня підготовки учнів основної (базової) школи. Він містить найнеобхідніші відомості про будову і життєдіяльності квіткових рослин, їх найважливіших сімействах, основних відділах рослин, починаючи з нижчих і закінчуючи насіннєвими. Поряд з рослинами в підручнику розглядаються бактерії, гриби і лишайники.
Значний обсяг інформації базового курсу дозволяє використовувати підручник для підготовки та складання іспитів екстерном за будь-якими програмами, використовуваним в середніх навчальних закладах.
Рекомендовано Міністерством освіті та науки Російської Федерації.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Біологія рослин підручник скачать      Біологія рослин підручник скачать      Біологія рослин підручник скачать

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.