Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. Людина та її здоров`я. 9 клас

Біологія.  Людина та її здоров`я.  9 клас
Опис

Підручник написаний у відповідності з обов`язковим мінімумом стандарту біологічної освіти та вимог до рівня підготовки учнів основної (базової) школи. Він містить всі необхідні відомості про будову і життєдіяльності організму людини, що сприяють забезпеченню здорового способу життя. Велика увага в ньому приділена питанням вищої нервової діяльності людини, гігієни та долікарської допомоги.
Матеріал підручника викладений в строгій логічній послідовності і пов`язаний між собою як по главах, так і за параграфами, що забезпечує отримання знанні про організм людини як єдине ціле.
Всі глави підручника забезпечені барвистими ілюстраціями, конкретизують зміст досліджуваного матеріалу і сприяють його неформальному засвоєнню.
Обсяг інформації підручника дозволяє використовувати його також для підготовки та складання іспитів екстерном за будь-якими програмами середніх навчальних закладів.
Рекомендовано Міністерством освіти і науки Російської Федерації.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.