Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. 7 клас. Різноманітність живих організмів. Зошит-тренажер

Біологія.  7 клас.  Різноманітність живих організмів.  Зошит-тренажер
Опис

Зошит-тренажер - складова частина навчально-методичного комплексу "Біологія. Різноманітність живих організмів" для 7 класу лінії "Сфери".
У ній містяться завдання для самостійної роботи учнів у відповідності з Федеральним державним освітнім стандартом основної загальної освіти. Головна особливість зошити полягає в її фіксованому форматі, при якому завдання в рамках кожної теми згруповані за видами робіт, відповідним формованим в курсі біології умінь і навичок. Це забезпечує можливість їх відпрацювання з допомогою різних за змістом завдань. Використання зошита-тренажера орієнтовано на активізацію процесу навчання і роботи на результат. Цьому сприяє введення системи набору балів за кожний вид роботи, при цьому виставлення оцінки не є обов`язковим.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.