Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. 7 клас (комплект з 2 книг)

Біологія.  7 клас (комплект з 2 книг)
Опис

Підручник призначений для вивчення базового курсу біології у 7 класі загальноосвітніх шкіл і написаний у відповідності з прийнятим державним стандартом з біології. У підручнику розглянуто основи ботаніки та зоології. Він знайомить учнів з різноманіттям і еволюцією живої природи на прикладі рослин - представників основних сімейств з класів дводольних і однодольних, формує уявлення про основні представниках типів і класів найпростіших, безхребетних і хребетних тварин.
Окремо розглянуті рослини і тварини, що мають сільськогосподарське значення, особливу увагу приділено охороні рослинного і тваринного світу.
Підручник входить в комплект навчально-методичної літератури з курсу біології - поряд із робочим зошитом та методичним посібником для вчителя.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.