Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. 6 клас

Біологія.  6 клас
Опис

Підручник входить до навчально-методичний комплект під редакцією професора Д.І.Трайтака і професора Н.Д.Андреевой і відповідає федеральному компоненту державних освітніх стандартів з біології для загальноосвітньої школи.
Підручник розрахований на вивчення розділу "Рослини, бактерії, гриби, лишайники" за 35 навчальних годин, тобто 1 годину на тиждень. У ньому послідовно розглядаються особливості будови і життєдіяльності одноклітинних і багатоклітинних організмів - рослин, грибів, лишайників і бактерій, а також їх різноманіття і класифікація. Підручник містить докладні керівництва з проведення лабораторних робіт, наводяться приклади літніх завдань для школярів.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Біологія 6 клас підручник скачати      Біологія 6 клас підручник скачати      Біологія 6 клас підручник скачати

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.