Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. 5 клас (+ CD-ROM)

Біологія.  5 клас (+ CD-ROM)
Опис

Даний підручник є багаторівневим посібником: розділи, позначені зірочкою, призначені для учнів, виявляє особливого інтересу до предмету. Крім того, всі терміни і поняття, що зустрічаються в підручнику, підрозділяються на основний і додатковий матеріал за допомогою колірної індикації. Проста і зручна система навігація пов`язує текст підручника з інформаційним полем додається мультимедійного посібника (диска).
Методичний апарат підручника складають питання для самоперевірки, питання підвищеного рівня складності (в тому числі встановлюють міжпредметні зв`язки), а також система завдань з використанням інших компонентів УМК - як друкованих, так і електронних, що сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Біологія 5 клас підручник скачати      Біологія 5 клас підручник скачати      Біологія 5 клас підручник скачати

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.