Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Біологія. 5-6 класи. Живий організм. Зошит-практикум

Біологія.  5-6 класи.  Живий організм.  Зошит-практикум
Опис

Зошит-практикум є складовою частиною навчально-методичного комплексу "Біологія. Живий організм" для 5-6 класів лінії "Сфери".
У ній містяться завдання для виконання лабораторних і практичних робіт, екскурсій, літніх завдань у відповідності з Федеральним державним освітнім стандартом основної загальної освіти та оформлення їх результатів. Головна особливість змісту зошити-практикуму полягає в ознайомленні з методами дослідження біології в лабораторних та польових умовах, на екскурсіях. Послідовність лабораторних робіт відповідає структурі підручника.
Використання зошита-практикуму орієнтовано на застосування теоретичних знань у практичній діяльності, формування умінь спостерігати, ставити досліди, працювати з мікроскопом, збирати і гербарізіровать рослини, використовувати різні агротехнічні прийоми на практиці.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.