Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати Enjoy English: Workbook 1 / Англійська з задоволенням. 9 клас. Робочий зошит № 1

Enjoy English: Workbook 1 / Англійська з задоволенням.  9 клас.  Робочий зошит № 1
Опис

Робочий зошит є складовою частиною навчально-методичного комплекту "Англійська з задоволенням" для 9-го класу загальноосвітніх закладів, в яких англійська мова вивчається з 2-го класу, і тісно пов`язана з підручником "Английский із задоволенням" структурно і змістовно. Основне її призначення - допомогти учням закріпити й активізувати матеріал підручника: автоматизувати лексико-граматичні навички, розвивати вміння учнів в читанні і письмової мови.
Робочий зошит містить різноманітні завдання, що дозволяють реалізувати особистісно-орієнтований підхід при роботі з учнями з різним рівнем підготовки та різними інтересами. У зошиті містяться завдання, навчальні роботі з інформацією, а також завдання, які орієнтують на практичне використання іноземної мови в подальшої навчальної діяльності з урахуванням обраного профілю.
В зошит включені типи завдань, часто використовувані в ЄДІ і ряді інших системах тестування, що готує до об`єктивного контролю та самоконтролю учнів у процесі вивчення англійської мови.
Робочий зошит відповідає рівню підготовки учнів, рекомендованому для даного року навчання федеральним державним освітнім стандартом основної загальної освіти.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


            

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.