Гора книг - скачай безкоштовно потрібний підручник

Скачати English 3 / Англійська мова. 3 клас (аудіокурс MP3)

English 3 / Англійська мова.  3 клас (аудіокурс MP3)
Опис

Аудіокурс є складовим компонентом УМК для 3 класу загальноосвітніх установ і може використовуватися учнями при підготовки до уроків вдома, а також для роботи в класі.
Курс містить записані носіями мови тексти, діалоги і монологи до вправ з розвитку вмінь аудіювання. Тексти для аудіювання відповідають віку та інтересам учнів, в них повторюється досліджуваний лексичний та граматичний матеріал навчальних ситуацій. При прослуховуванні текстів учень може користуватися зоровою опорою, оскільки тексти звукового посібники дані в одному з додатків підручника.

Ця книга зберігається на трьох серверах, вибирайте зручний для вас


Англійська мова 3 клас МР3      Англійська мова 3 клас МР3      Англійська мова 3 клас МР3

Унікальність

Більшість з представлених у нас книжкок ви не зможете ніде більше завантажити

Різні формати

Книги у нас в популярных форматах pdf или djvu. Їх можна відкрити будь-якою зручною програмою

Облако тагів

2 клас англійська мова контрольна робота Spotlight 6 test booklet скачать Starlight 10 test booklet скачать Starlight 10 workbook скачать Starlight 11 workbook скачать Аудіокурс іспанської мови скачати безкоштовно Біологія 6 клас підручник Біологія 6 клас підручник скачати Заняття з соціально побутового орієнтування Зошит З. Трудового навчання 3 клас Зошит з музики 7 клас скачать Зошит з природознавства 5 клас Книга музика 3 клас Книги з англійської мови скачати безкоштовно Контрольні роботи з математики 4 клас Креслення книга Музика 5 клас підручник Образотворче мистецтво 7 клас скачать Поурочні плани з алгебри 8 клас Підручник біологія 11 клас профільний рівень Підручник з музики 6 клас Підручники 6 клас скачати безкоштовно Робочий зошит з креслення Робочий зошит з природознавства 6 клас Робочий зошит з хімії 8 клас Світова література 10 клас хрестоматія скачати Скачати музику безкоштовно Столярна справа Таблиця множення скачати Тести органічна хімія 11 клас Фонохрестоматія 3 клас
Власність © Все права у нас 2012. Книжна горка.